Suche

Informacje prasowe #Bosch Home Comfort Group
udostepnij

Bosch Home Comfort na targach ENEX w Kielcach

26. edycja targów Enex odbędzie się w dniach 7-8.02.2024 na terenie Targów Kielce

  • Najnowsze rozwiązania
  • Mobilne centrum szkoleniowe Bosch
  • Okazja do bezpośrednich spotkań, wymiany doświadczeń i pogłębienia wiedzy
Małgorzata Marczewska

Małgorzata Marczewska >

X

Targi ENEX to okazja do spotkania wiodących producentów i dystrybutorów oraz najnowszych rozwiązań w branży energetycznej a także prezentacji przyszłościowych rozwiązań. W tym gronie nie mogło zabraknąć marki Bosch. Stoisko Bosch Home Comfort ma numer F-21.

Najnowsze rozwiązania

Na targach, Bosch zaprezentuje najnowszą powietrzną pompę ciepła Compress 6800i AW wykorzystującą czynnik chłodniczy R290 (propan). To najcichsza pompa ciepła Bosch.

Urządzenie zostało zgłoszone do konkursu na najlepszy produkt targów.

Na stoisku znajdą się również inne modele powietrznych pomp ciepła a także pompa gruntowa, rekuperacja, klimatyzacja i najnowszy model wiszącego gazowego kotła kondensacyjnego Condens 7800i W, który wyróżnia się łatwą obsługą, innowacyjnym designem oraz najwyższą jakością.

Bosch zaprezentuje także zwiastun zupełnie nowego rozwiązania, które zostanie już wkrótce wprowadzone do oferty handlowej. To Energy Manager – inteligentne zarządzanie energią elektryczną pozyskiwaną z instalacji fotowoltaicznej. To innowacyjne i kompletne rozwiązanie od jednego dostawcy.

Mobilne centrum szkoleniowe

Na stoisku Bosch Home Comfort zaparkuje mobilne centrum szkoleniowe, czyli specjalny samochód wyposażony w najnowsze urządzenia grzewcze Bosch, które są uruchomione i można na bieżąco obserwować parametry ich pracy. To doskonała okazja, aby przekonać się, że są łatwe w obsłudze i spełniają najwyższe wymagania.

Spotkanie ze specjalistami

Na stoisku będą obecni pracownicy Bosch Home Comfort. To świetna okazja do bezpośrednich rozmów, nawiązywania nowych kontaktów, dzielenia się wiedzą i wymiany doświadczeń.

Bosch zaprasza na stoisko nr 21, zlokalizowane w hali F.

W Polsce Grupa Bosch jest obecna od 1992 roku. Reprezentują ją cztery spółki: Robert Bosch; Bosch Rexroth; BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego i sia Abrasives Polska. Bosch prowadzi w Polsce działalność w pięciu lokalizacjach: Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Rzeszowie i Goleniowie i zatrudnia 9 580 pracowników (zgodnie ze stanem na 31.12.2023). W 2023 roku Grupa Bosch w Polsce wygenerowała obrót ze sprzedaży na rynku krajowym w wysokości 8 mld zł (zgodnie ze wstępnymi wynikami finansowymi, luty 2024). Firma od lat jest doceniania w niezależnych rankingach i nagradzana wyróżnieniami w Polsce za swoją wyjątkową kulturę korporacyjną, warunki pracy i możliwości rozwoju, jakie oferuje pracownikom.

Więcej: www.bosch.pl, www.bosch-prasa.pl, www.facebook.com/BoschPolska

Grupa Bosch jest wiodącym globalnym dostawcą technologii i usług. Zatrudnia około 427 600 pracowników na całym świecie (na dzień 31.12.2023). W 2023 roku firma wygenerowała na świecie obrót w wysokości 91,6 mld euro (zgodnie ze wstępnymi wynikami finansowymi, luty 2024). Bosch prowadzi działalność w czterech sektorach: Mobility, Industrial Technology, Consumer Goods oraz Energy and Building Technology. Jako wiodące przedsiębiorstwo IoT, firma oferuje innowacyjne rozwiązania dla inteligentnych domów, Przemysłu 4.0 i zintegrowanej w sieci mobilności. Bosch dąży do tego, aby mobilność była zrównoważona, bezpieczna i fascynująca. Wykorzystuje swoją wiedzę w zakresie czujników, oprogramowania i usług, a także własną chmurę IoT, aby oferować klientom połączone rozwiązania z jednego źródła. Strategicznym celem Grupy Bosch jest ułatwianie życia poprzez produkty i rozwiązania, wyposażone w sztuczną inteligencję (AI), albo opracowane lub wyprodukowane z jej pomocą. Bosch tworzy technologię, która jest „bliżej nas”. Grupę reprezentuje spółka Robert Bosch GmbH oraz ok. 470 spółek zależnych i regionalnych w ponad 60 krajach. Z uwzględnieniem dystrybutorów i partnerów serwisowych, Bosch prowadzi sprzedaż, produkcję i działalność badawczo-rozwojową niemal we wszystkich krajach świata. Podstawą rozwoju przedsiębiorstwa jest innowacyjność. Firma zatrudnia około 90 000 pracowników w działach badań i rozwoju w 136 ośrodkach R&D na całym świecie, w tym ponad 48 000 ekspertów IT.

Więcej imformacji: www.bosch.com, www.iot.bosch.com, www.bosch-press.com, www.twitter.com/BoschPress

pobierz

Wciąż czegoś szukasz?