Suche

Informacje prasowe #Bosch Home Comfort Group
udostepnij

Dlaczego warto wybrać Bosch Home Comfort?

Argumenty, które przekonują

  • Domowy komfort jeszcze bardziej ekologiczny
  • Przyjazne dla środowiska rozwiązania w zakresie ogrzewania, klimatyzacji oraz produktów z segmentu „well-being”
  • Inteligentne i wydajne współdziałanie odbiorników energii w budynku
Małgorzata Marczewska

Małgorzata Marczewska >

X

Bosch Home Comfort Group jest jednym z największych na świecie producentów urządzeń do ogrzewania, przygotowania ciepłej wody użytkowej i klimatyzacji. Portfolio produktów obejmuje efektywne, łatwe w obsłudze i innowacyjne pompy ciepła, kotły gazowe i elektryczne, rekuperatory, klimatyzatory, kolektory słoneczne, podgrzewacze wody a także urządzenia z segmentu „well-being”.

Odpowiedzialne ogrzewanie i chłodzenie #LikeABosch

Dostawca pełnego asortymentu urządzeń HVAC koncentruje się również na działaniach mających na celu redukcję emisji CO2. Bosch stawia na neutralność klimatyczną i oferuje rozwiązania w zakresie ogrzewania i klimatyzacji dla w pełni zelektryfikowanych domów. Obejmuje to m.in. pompy ciepła czy rozwiązania hybrydowe i usługi z jednego źródła. Urządzenia Bosch Home Comfort są przyjazne dla środowiska.

W najnowszej kampanii #LikeABosch marka prezentuje jak można ogrzewać i chłodzić odpowiedzialnie z korzyścią dla środowiska. Bohaterami kampanii są najnowsze pompy ciepła, kotły, klimatyzatory, aplikacje i systemy hybrydowe, a wszystko to w otoczeniu roślin i zwierząt, które aktywnie i w zabawny sposób włączają się do dialogów.

Innowacyjne narzędzia online (m.in. wizualizacje 3D, symulator dźwięku, kompendium wiedzy o pompach ciepła, programy doborowe) a także intuicyjne aplikacje, umożliwiają łatwe i efektywne zarządzanie urządzeniami oraz bieżące monitorowanie ich pracy. Zostały przygotowane z myślą zarówno o użytkownikach, jak i o profesjonalistach.

Profesjonalne partnerstwo

Bosch Home Comfort oferuje profesjonalnym firmom instalacyjnym szereg korzyści:

• szerokie portfolio produktów – wszystko od jednego dostawcy (możliwość instalacji zarówno w nowych jak i modernizowanych budynkach),

• udział w Programie Partnerskim - rejestracja urządzeń i możliwość odbierania nagród (ponad 200 nagród w katalogu),

• rozliczanie usług dodatkowych np. przygotowanie do pierwszego uruchomienia urządzenia,

• ponad 400 dystrybutorów w całej Polsce,

• profesjonalne wsparcie techniczne i marketingowe – dostęp do materiałów, narzędzi online i dedykowanej infolinii,

• szeroka oferta szkoleń i warsztatów technicznych.

Oferta skrojona na miarę

Bosch Home Comfort w centrum swoich działań stawia użytkowników końcowych. Specjalnie dla nich został przygotowany dedykowany pakiet korzyści:

• pełne portfolio urządzeń do nowych i modernizowanych domów,

• innowacyjny design urządzeń spójny z dedykowanymi akcesoriami,

• indywidualny dobór urządzenia,

• ogólnopolska sieć sprawdzonych profesjonalistów: sprzedaż, montaż, konserwacja i serwis,

• montaż urządzeń przez Autoryzowanych Instalatorów,

• Green Hero – grupa instalatorów specjalizujących się w montażu pomp ciepła,

• bezpłatne uruchomienie pomp ciepła i kotłów kondensacyjnych przez Autoryzowany Serwis,

• bezpłatne wykonanie podłączenia chłodniczego (pompy split) przez Autoryzowany Serwis podczas pierwszego uruchomienia urządzenia,

• opieka profesjonalnego Autoryzowanego Serwisu,

• gwarancja do 5 lat bezpośrednio od stabilnego producenta,

• dostęp do narzędzi online - m.in. aplikacje do zarządzanie urządzeniami, symulator dźwięku dla pomp ciepła, wizualizacja pompy ciepła w 3D czy kompendium wiedzy o pompach ciepła i klimatyzacji,

• możliwość sterowania pompami ciepła, klimatyzatorami i rekuperacją przez jedną aplikację: HomeCom Easy.

W Polsce Grupa Bosch jest obecna od 1992 roku. Reprezentują ją cztery spółki: Robert Bosch; Bosch Rexroth; BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego i sia Abrasives Polska. Bosch prowadzi w Polsce działalność w pięciu lokalizacjach: Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Rzeszowie i Goleniowie i zatrudnia 9 580 pracowników (zgodnie ze stanem na 31.12.2023). W 2023 roku Grupa Bosch w Polsce wygenerowała obrót ze sprzedaży na rynku krajowym w wysokości 8 mld zł (zgodnie ze wstępnymi wynikami finansowymi, luty 2024). Firma od lat jest doceniania w niezależnych rankingach i nagradzana wyróżnieniami w Polsce za swoją wyjątkową kulturę korporacyjną, warunki pracy i możliwości rozwoju, jakie oferuje pracownikom.

Więcej: www.bosch.pl, www.bosch-prasa.pl, www.facebook.com/BoschPolska

Grupa Bosch jest wiodącym globalnym dostawcą technologii i usług. Zatrudnia około 427 600 pracowników na całym świecie (na dzień 31.12.2023). W 2023 roku firma wygenerowała na świecie obrót w wysokości 91,6 mld euro (zgodnie ze wstępnymi wynikami finansowymi, luty 2024). Bosch prowadzi działalność w czterech sektorach: Mobility, Industrial Technology, Consumer Goods oraz Energy and Building Technology. Jako wiodące przedsiębiorstwo IoT, firma oferuje innowacyjne rozwiązania dla inteligentnych domów, Przemysłu 4.0 i zintegrowanej w sieci mobilności. Bosch dąży do tego, aby mobilność była zrównoważona, bezpieczna i fascynująca. Wykorzystuje swoją wiedzę w zakresie czujników, oprogramowania i usług, a także własną chmurę IoT, aby oferować klientom połączone rozwiązania z jednego źródła. Strategicznym celem Grupy Bosch jest ułatwianie życia poprzez produkty i rozwiązania, wyposażone w sztuczną inteligencję (AI), albo opracowane lub wyprodukowane z jej pomocą. Bosch tworzy technologię, która jest „bliżej nas”. Grupę reprezentuje spółka Robert Bosch GmbH oraz ok. 470 spółek zależnych i regionalnych w ponad 60 krajach. Z uwzględnieniem dystrybutorów i partnerów serwisowych, Bosch prowadzi sprzedaż, produkcję i działalność badawczo-rozwojową niemal we wszystkich krajach świata. Podstawą rozwoju przedsiębiorstwa jest innowacyjność. Firma zatrudnia około 90 000 pracowników w działach badań i rozwoju w 136 ośrodkach R&D na całym świecie, w tym ponad 48 000 ekspertów IT.

Więcej imformacji: www.bosch.com, www.iot.bosch.com, www.bosch-press.com, www.twitter.com/BoschPress

pobierz

Wciąż czegoś szukasz?