Suche

Informacje prasowe #Bosch Home Comfort Group
udostepnij

Konsumencki Lider Jakości 2023 dla klimatyzatorów Bosch

Wyróżnienie dla klimatyzatorów typu split. Głosami konsumentów, w programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2023, marka BOSCH zajęła I. miejsce w kategorii "KLIMATYZATORY TYPU SPLIT" i otrzymała ZŁOTE godło KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2023.

Małgorzata Marczewska

Małgorzata Marczewska >

X

Konsumenci uzasadniali swój wybór m.in. stwierdzeniami:

 • bardzo skuteczna klimatyzacja
 • wszystko działa jak należy
 • nic się nie psuje
 • solidna i wiarygodna marka
 • dobrze sprawdza się w domu
 • w 100% spełnia swoje zadanie

Respondenci przypisali marce Bosch następujące skojarzenia:

 • niezawodność
 • skuteczność
 • solidność
 • najwyższa jakość

Oferta klimatyzatorów Bosch

Klimatyzatory marki Bosch z linii Climate dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań są energooszczędne, ciche, łatwe w montażu, eksploatacji i obsłudze oraz dbają o środowisko naturalne.

W ofercie znajdują różne modele i rodzaje klimatyzatorów:

 • klimatyzatory ścienne – najpopularniejsze jednostki do użytku domowego
 • klimatyzatory Multi Split – system klimatyzacji z jedną jednostką zewnętrzną i ponad 400 możliwościami dobierania do 5 jednostek wewnętrznych
 • klimatyzatory Single Split – dedykowane dla większych powierzchni
 • systemy VRF – przeznaczone dla rozbudowanych instalacji komercyjnych

O Programie Konsumencki Lider Jakości

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2023 to podsumowanie ogólnopolskich badań konsumenckich przeprowadzonych na próbie ponad 15 tysięcy konsumentów jednoznacznie identyfikujących liderów jakości w kilkuset kategoriach asortymentowych.

Program jest nierozerwalnie związany ze Strefą Gospodarki, ogólnopolskim, niezależnym dodatkiem dystrybuowanym z Dziennikiem Gazetą Prawną, ekonomicznym dziennikiem nr 1 w Polsce.

100% wyników to rzeczywiste głosy konsumentów obdarzających swoim zaufaniem, w toku ogólnopolskich badań konsumenckich, poszczególne produkty i marki.

W Polsce Grupa Bosch jest obecna od 1992 roku. Reprezentują ją cztery spółki: Robert Bosch; Bosch Rexroth; BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego i sia Abrasives Polska. Bosch prowadzi w Polsce działalność w pięciu lokalizacjach: Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Rzeszowie i Goleniowie i zatrudnia 9 580 pracowników (zgodnie ze stanem na 31.12.2023). W 2023 roku Grupa Bosch w Polsce wygenerowała obrót ze sprzedaży na rynku krajowym w wysokości 8 mld zł (zgodnie ze wstępnymi wynikami finansowymi, luty 2024). Firma od lat jest doceniania w niezależnych rankingach i nagradzana wyróżnieniami w Polsce za swoją wyjątkową kulturę korporacyjną, warunki pracy i możliwości rozwoju, jakie oferuje pracownikom.

Więcej: www.bosch.pl, www.bosch-prasa.pl, www.facebook.com/BoschPolska

Grupa Bosch jest wiodącym globalnym dostawcą technologii i usług. Zatrudnia około 427 600 pracowników na całym świecie (na dzień 31.12.2023). W 2023 roku firma wygenerowała na świecie obrót w wysokości 91,6 mld euro (zgodnie ze wstępnymi wynikami finansowymi, luty 2024). Bosch prowadzi działalność w czterech sektorach: Mobility, Industrial Technology, Consumer Goods oraz Energy and Building Technology. Jako wiodące przedsiębiorstwo IoT, firma oferuje innowacyjne rozwiązania dla inteligentnych domów, Przemysłu 4.0 i zintegrowanej w sieci mobilności. Bosch dąży do tego, aby mobilność była zrównoważona, bezpieczna i fascynująca. Wykorzystuje swoją wiedzę w zakresie czujników, oprogramowania i usług, a także własną chmurę IoT, aby oferować klientom połączone rozwiązania z jednego źródła. Strategicznym celem Grupy Bosch jest ułatwianie życia poprzez produkty i rozwiązania, wyposażone w sztuczną inteligencję (AI), albo opracowane lub wyprodukowane z jej pomocą. Bosch tworzy technologię, która jest „bliżej nas”. Grupę reprezentuje spółka Robert Bosch GmbH oraz ok. 470 spółek zależnych i regionalnych w ponad 60 krajach. Z uwzględnieniem dystrybutorów i partnerów serwisowych, Bosch prowadzi sprzedaż, produkcję i działalność badawczo-rozwojową niemal we wszystkich krajach świata. Podstawą rozwoju przedsiębiorstwa jest innowacyjność. Firma zatrudnia około 90 000 pracowników w działach badań i rozwoju w 136 ośrodkach R&D na całym świecie, w tym ponad 48 000 ekspertów IT.

Więcej imformacji: www.bosch.com, www.iot.bosch.com, www.bosch-press.com, www.twitter.com/BoschPress

pobierz

Wciąż czegoś szukasz?