Suche

Informacje prasowe #Biznes/ekonomia
udostepnij

Bosch Termotechnika – marka uhonorowana nagrodą specjalną, godłem Konsumencki Lider Jakości - GRAND PRIX 2022

Wyróżnienie Konsumencki Lider Jakości - Grand Prix 2022 ma za zadanie pokazać konsumentom, że polityka jakości prowadzona przez Laureata to polityka odpowiedzialna, strategiczna, przynosząca w konsekwencji wybitny i ceniony przez konsumenta produkt.

Jak co roku, redakcja Dziennika Gazety Prawnej postanowiła przeanalizować informacje dotyczące polskiego rynku producentów i usługodawców, pozycje rynkowe, a przede wszystkim opinie konsumentów na temat najlepszych produktów oraz najchętniej wybieranych marek.

Całość tych działań zmierzała do wyłonienia kilkunastu najlepszych marek roku 2022. Najlepszych przede wszystkim w ocenie konsumentów.

W ten sposób wyłoniono jedynie kilkanaście elitarnych marek - ambasadorów najwyższej jakości produktów poszczególnych branż. Wśród nich znalazła się marka Bosch Termotechnika, która od lat cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów. Dowodem na to jest przyznane, już po raz trzeci, wyróżnienie Konsumencki Lider Jakości – GRAND PRIX 2022.

Urządzenia, systemy grzewcze i pompy ciepła marki BOSCH są w ocenie konsumentów skuteczne i niezawodne, przez co mają do nich pełne zaufanie.

Grupa Bosch jest wiodącym światowym dostawcą technologii i usług. Na całym świecie zatrudnia blisko 401 300 pracowników (stan na 31 grudnia 2021 roku). Według wstępnych danych, w 2021 r. firma wygenerowała sprzedaż na poziomie 78,8 mld euro. Jej działalność podzielona jest na cztery sektory biznesowe: Mobility Solutions, Industrial Technology, Consumer Goods oraz Energy and Building Technology. Jako wiodący dostawca IoT, Bosch oferuje innowacyjne rozwiązania dla inteligentnych domów, Przemysłu 4.0, oraz mobilność połączonej w sieci. Bosch realizuje wizję mobilności, która jest zrównoważona, bezpieczna i ekscytująca. Wykorzystuje swoją wiedzę w zakresie technologii czujników, oprogramowania i usług, a także własną chmurę IoT, aby oferować swoim klientom połączone, interdyscyplinarne rozwiązania z jednego źródła. Celem strategicznym Grupy Bosch jest ułatwianie życia w sieci dzięki produktom i rozwiązaniom, które zawierają sztuczną inteligencję (AI) albo zostały opracowane lub wyprodukowane z jej pomocą. Bosch poprawia jakość życia na całym świecie dzięki innowacyjnym produktom i usługom, które wzbudzają entuzjazm. Bosch tworzy technologię, która jest „bliżej nas”. Grupa Bosch obejmuje spółkę Robert Bosch GmbH oraz około 440 spółek zależnych i regionalnych w około 60 krajach. Łącznie z partnerami handlowymi i serwisowymi, globalna sieć produkcyjna, inżynieryjna i handlowa Bosch obejmuje prawie wszystkie kraje świata. Od pierwszego kwartału 2020 roku Grupa Bosch, posiadająca ponad 400 lokalizacji na całym świecie, jest neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla. Podstawą przyszłego wzrostu przedsiębiorstwa jest jego siła innowacyjna. W 128 zakładach na całym świecie Bosch zatrudnia w dziale badań i rozwoju około 76 300 pracowników, z czego prawie 38 000 to inżynierowie oprogramowania.

Przedsiębiorstwo zostało założone w 1886 roku w Stuttgarcie przez Roberta Boscha (1861-1942) jako "Warsztat Mechaniki Precyzyjnej i Elektrotechniki". Szczególna struktura własnościowa spółki Robert Bosch GmbH gwarantuje swobodę przedsiębiorczości Grupy Bosch, umożliwiając przedsiębiorstwu długoterminowe planowanie i podejmowanie znacznych inwestycji z wyprzedzeniem w celu zabezpieczenia przyszłości. Dziewięćdziesiąt cztery procent kapitału zakładowego spółki Robert Bosch GmbH należy do Robert Bosch Stiftung GmbH, fundacji charytatywnej. Pozostałe udziały są w posiadaniu spółki Robert Bosch GmbH oraz spółki należącej do rodziny Bosch. Większość praw głosu należy do Robert Bosch Industrietreuhand KG. Funkcje związane z własnością przedsiębiorstwa są realizowane przez fundusz powierniczy.

Dodatkowe informacje dostępne są na stronach internetowych: www.bosch.com, www.iot.bosch.com, www.bosch-press.com, https://twitter.com/BoschPress

pobierz

Wciąż czegoś szukasz?