Suche

Nowy wymiar kreatywności: Bosch Gluey

Hanna Żurek

Hanna Żurek >

X

Przydatny gadżet w codziennym życiu

Gluey to przede wszystkim bardzo wygodne narzędzie, które służy do sklejania rożnych materiałów. Można je trzymać w dłoni jak grubszy marker. Dostępny jest w pięciu kolorach „Evergreen”, „Lagoon Blue”, „Smoky Grey”, „Cupcake Pink” i „Marshmallow”. Dzięki wkładom klejowym Gluey posiada wiele możliwości, przydanych podczas szkolnych prac, ale także podczas prac DIY, dzięki czemu świetnie rozwija kreatywność. Skleja papier, tkaniny, tworzywa sztuczne, karton, drewno, kamień, szkło, skórę i w przeciwieństwie do dostępnych w sprzedaży klejów uniwersalnych trzyma się także na nierównych powierzchniach. Po nałożeniu kleju wystarczy kilka sekund, by trwale połączyć ze sobą materiały. Wkłady dostępne są w wariancie brokatowym, kolorowym oraz transparentnym.

Nieskończenie wiele zastosowań – od dekoracji do drobnych napraw

Urządzenie do klejenia Gluey doskonale sprawdza się zarówno przy spontanicznych akcjach, jak i przemyślanych projektach takich jak: kartki okolicznościowe. Ale Gluey to nie tylko narzędzie do prac estetycznych. Można je także wykorzystać do prostych napraw. Klej błyskawicznie pomoże naprawić uszkodzoną drewnianą zabawkę albo zamocować oderwaną szlufkę czy sprzączkę przy odzieży lub obuwiu. Użytkownik ma do wyboru naprawdę szeroki wachlarz możliwości. Dlatego też Gluey to narzędzie, z którego może korzystać zarówno osoba dorosła jak i dziecko (pod nadzorem). Świetnie sprawdzi się także podczas wspólnych zabaw w stylu DIY.

Włącz, podgrzej, sklej!

Gluey jest niezwykle łatwy w obsłudze: przycisk na końcu umożliwia włączenie urządzenia, następnie należy włożyć wybrany wkład klejący w komorę znajdującą się w przedniej części uchwytu. Zielony pierścień diodowy LED wskaże, kiedy można przystąpić do pracy: miganie diod oznacza podgrzewanie. Światło ciągłe oznacza, że Gluey jest gotowy do użycia – czas nagrzewania to maksymalnie 60 sekund. Gluey jest zasilany dwoma akumulatorkami-bateriami AA, które pozwalają na wykorzystanie do 60 wkładów klejących na jednym cyklu ładowania. Zielony pierścień diodowy LED informuje także o stanie naładowania akumulatorków. Szybkie miganie światła oznacza konieczność naładowania akumulatorków.

Urządzenie do klejenia Gluey jest dostępne w sprzedaży online. Bosch Gluey powinno być używane pod nadzorem dorosłych.

W zestawie znajduje się:

• 2 x 2,1 Ah baterie NiMH VARTA

• ładowarka usb,

• 20 mini wkładów

• uniwersalny klej

• Żółty, czerwony, zielony, niebieski, czarny, brokatowe w kolorach: czerwonym, zielonym, niebieskim, srebrnym i złotym

Tags: Gluey

W Polsce Grupa Bosch jest obecna od roku 1992. Reprezentują ją cztery spółki: Robert Bosch Sp. z o.o.; Bosch Rexroth Sp. z o.o.; BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.; i sia Abrasives Sp. z o.o. Bosch prowadzi w Polsce działalność w pięciu lokalizacjach: Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Rzeszowie i Goleniowie i zatrudnia ponad 7 400 pracowników (zgodnie ze stanem na 31.12.2018). W 2018 roku Grupa Bosch w Polsce wygenerowała obrót w wysokości 5,4 mld złotych. Grupa Bosch jest wiodącym globalnym dostawcą technologii i usług. Zatrudnia około 410 000 pracowników na całym świecie (wg danych na 31.12.2018). W 2018 roku spółka wygenerowała obrót w wysokości 78,5 miliarda euro. Firma prowadzi działalność w czterech sektorach: Mobility Solutions, Industrial Technology, Consumer Goods oraz Energy and Building Technology. Jako wiodące przedsiębiorstwo IoT, Bosch oferuje innowacyjne rozwiązania dla inteligentnych domów (Smart Homes), inteligentnych miast (Smart Cities) oraz zintegrowanej w sieci mobilności i zintegrowanego przemysłu. Wykorzystując swoje doświadczenie w technologii sensorów, oprogramowaniu i usługach, a także własną chmurę obliczeniową, Bosch oferuje swoim klientom zintegrowane rozwiązania z jednego źródła. Strategicznym celem Grupy Bosch jest dostarczanie rozwiązań dla świata zintegrowanego w internecie. Innowacyjne produkty i usługi Bosch poprawiają jakość życia, jednocześnie budząc entuzjazm użytkowników. Bosch tworzy technologię, która jest „bliżej nas” Grupę Bosch reprezentuje spółka Robert Bosch GmbH oraz ok. 460 spółek zależnych i regionalnych w ponad 60 krajach. Z uwzględnieniem dystrybutorów i partnerów serwisowych, Bosch prowadzi sprzedaż i produkcję, działalność badawczo-rozwojową i sprzedaż niemal we wszystkich krajach świata. Podstawą przyszłego wzrostu przedsiębiorstwa jest innowacyjność. Bosch zatrudnia 68 700 pracowników w działach badań i rozwoju w 130 ośrodkach R&D na całym świecie.

Wciąż czegoś szukasz?