Suche

Nowa wiertarko-wkrętarka GSR 18V-50

Hanna Żurek

Hanna Żurek >

X

Wytrzymały bezszczotkowy silnik do ciężkich prac

  • Solidny metalowy uchwyt oraz ergonomiczna konstrukcja idealna do ciężkich prac
  • Silnik bezszczotkowy zapewniający wydajność i długą żywotność
  • Dzięki Flexible Power System narzędzie działa z bateriami i ładowarkami Bosch Professional w tej samej klasie napięcia

GSR 18V-50 to nowa, wydajna akumulatorowa wiertarko-wkrętarka, która poradzi sobie z niemal każdym zadaniem. Wypróbowany i przetestowany system 18 V zapewnia profesjonalistom jeszcze większy komfort i elastyczność podczas pracy w trudno dostępnych miejscach. Narzędzie posiada głowicę o długości 183 mm dzięki czemu idealnie sprawdza się do pracy w małych przestrzeniach. System Flexible Power umożliwia dopasowanie narzędzia do potrzeb indywidualnego użytkownika. Akumulator XL sprawdzi się podczas wielogodzinnych prac. Natomiast akumulator Compact zapewni komfort oraz wygodę podczas prac np. na wysokościach.

Urządzenie posiada również system „Electronic Cell Protection” (ECP), który chroni akumulator litowo-jonowy przed przegrzaniem i całkowitym rozładowaniem oraz maksymalizuje żywotność akumulatora.

Dane techniczne:

GSR 18V-50

Napięcie [V]

18

Pojemność akumulatora [Ah]

2.0 – 12.0

Typ uchwytu

Metal

Prędkość (bez obciążenia) [1/min]

0-460 / 0-1,800

Max. moment obrotowy

(twardy / miękki) [Nm] (2.0Ah | 5.0Ah)

50 / 24 | 50 / 28

Max. Ø wiercenia w drewnie/stali [mm]

35 / 13

Produkt będzie dostępny w sprzedaży od września.

Zdjęcia do wykorzystania z podpisem "Bosch".

W Polsce Grupa Bosch jest obecna od roku 1992. Reprezentują ją cztery spółki: Robert Bosch Sp. z o.o.; Bosch Rexroth Sp. z o.o.; BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.; i sia Abrasives Sp. z o.o. Bosch prowadzi w Polsce działalność w pięciu lokalizacjach: Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Rzeszowie i Goleniowie i zatrudnia ponad 7 400 pracowników (zgodnie ze stanem na 31.12.2018). W 2018 roku Grupa Bosch w Polsce wygenerowała obrót w wysokości 5,4 mld złotych. Grupa Bosch jest wiodącym globalnym dostawcą technologii i usług. Zatrudnia około 410 000 pracowników na całym świecie (wg danych na 31.12.2018). W 2018 roku spółka wygenerowała obrót w wysokości 78,5 miliarda euro. Firma prowadzi działalność w czterech sektorach: Mobility Solutions, Industrial Technology, Consumer Goods oraz Energy and Building Technology. Jako wiodące przedsiębiorstwo IoT, Bosch oferuje innowacyjne rozwiązania dla inteligentnych domów (Smart Homes), inteligentnych miast (Smart Cities) oraz zintegrowanej w sieci mobilności i zintegrowanego przemysłu. Wykorzystując swoje doświadczenie w technologii sensorów, oprogramowaniu i usługach, a także własną chmurę obliczeniową, Bosch oferuje swoim klientom zintegrowane rozwiązania z jednego źródła. Strategicznym celem Grupy Bosch jest dostarczanie rozwiązań dla świata zintegrowanego w internecie. Innowacyjne produkty i usługi Bosch poprawiają jakość życia, jednocześnie budząc entuzjazm użytkowników. Bosch tworzy technologię, która jest „bliżej nas” Grupę Bosch reprezentuje spółka Robert Bosch GmbH oraz ok. 460 spółek zależnych i regionalnych w ponad 60 krajach. Z uwzględnieniem dystrybutorów i partnerów serwisowych, Bosch prowadzi sprzedaż i produkcję, działalność badawczo-rozwojową i sprzedaż niemal we wszystkich krajach świata. Podstawą przyszłego wzrostu przedsiębiorstwa jest innowacyjność. Bosch zatrudnia 68 700 pracowników w działach badań i rozwoju w 130 ośrodkach R&D na całym świecie.

Wciąż czegoś szukasz?