Suche

Płatki śniegu wyczarowane z klamerek

Hanna Żurek

Hanna Żurek >

X

Szukasz oryginalnych ozdób świątecznych? Taką dekorację przygotujesz w szybki i łatwy sposób, używając niewielu narzędzi i materiałów.

  • Czas: ok. 1-3 godziny
  • Stopień trudności: łatwe

Narzędzia i materiały:

  • Akumulatorowy pistolet do klejenia (np. Bosch PKP 18 E)
  • 24 drewniane klamerki

1 krok:

Demontaż klamerek.

Na tym etapie potrzebujesz: 24 drewnianych klamerek.

Aby wykonać płatek śniegu z drewnianych klamerek, najpierw musisz usunąć z nich metalowe sprężyny. Możesz po prostu zdjąć je ręką.

2 krok:

Przechodzimy do klejenia.

Zdemontowane elementy klamerek sklej ze sobą grzbietami, używając pistoletu do klejenia. Podczas klejenia dociśnij elementy mocno do siebie, aby się nie przemieściły.

3 krok:

Formowanie płatka śniegu.

To już prawie koniec. Teraz, za pomocą pistoletu do klejenia sklejaj pary klamerek ze sobą. Pamiętaj o mocnym dociskaniu ich do siebie, aby się nie rozłączyły. Kontynuuj pracę, aż utworzysz pełny okrąg.

Twój płatek śniegu jest gotowy! Aby zawiesić płatek śniegu użyj kawałka drutu lub sznurka. Możesz też zostawić płatek śniegu na stole jako dekorację.

Nota prawna:

Bosch nie ponosi odpowiedzialności za kompletność i prawidłowość zamieszczonych instrukcji.

Bosch informuje ponadto, że użytkownicy stosują się do niniejszych instrukcji wyłącznie na własne ryzyko. Proszę podjąć wszelkie konieczne środki dla zapewnienia sobie bezpieczeństwa w trakcie pracy.

Tags: DIY, święta

W Polsce Grupa Bosch jest obecna od roku 1992. Reprezentują ją cztery spółki: Robert Bosch Sp. z o.o.; Bosch Rexroth Sp. z o.o.; BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.; i sia Abrasives Sp. z o.o. Bosch prowadzi w Polsce działalność w pięciu lokalizacjach: Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Rzeszowie i Goleniowie i zatrudnia ponad 7 400 pracowników (zgodnie ze stanem na 31.12.2018). W 2018 roku Grupa Bosch w Polsce wygenerowała obrót w wysokości 5,4 mld złotych. Grupa Bosch jest wiodącym globalnym dostawcą technologii i usług. Zatrudnia około 410 000 pracowników na całym świecie (wg danych na 31.12.2018). W 2018 roku spółka wygenerowała obrót w wysokości 78,5 miliarda euro. Firma prowadzi działalność w czterech sektorach: Mobility Solutions, Industrial Technology, Consumer Goods oraz Energy and Building Technology. Jako wiodące przedsiębiorstwo IoT, Bosch oferuje innowacyjne rozwiązania dla inteligentnych domów (Smart Homes), inteligentnych miast (Smart Cities) oraz zintegrowanej w sieci mobilności i zintegrowanego przemysłu. Wykorzystując swoje doświadczenie w technologii sensorów, oprogramowaniu i usługach, a także własną chmurę obliczeniową, Bosch oferuje swoim klientom zintegrowane rozwiązania z jednego źródła. Strategicznym celem Grupy Bosch jest dostarczanie rozwiązań dla świata zintegrowanego w internecie. Innowacyjne produkty i usługi Bosch poprawiają jakość życia, jednocześnie budząc entuzjazm użytkowników. Bosch tworzy technologię, która jest „bliżej nas” Grupę Bosch reprezentuje spółka Robert Bosch GmbH oraz ok. 460 spółek zależnych i regionalnych w ponad 60 krajach. Z uwzględnieniem dystrybutorów i partnerów serwisowych, Bosch prowadzi sprzedaż i produkcję, działalność badawczo-rozwojową i sprzedaż niemal we wszystkich krajach świata. Podstawą przyszłego wzrostu przedsiębiorstwa jest innowacyjność. Bosch zatrudnia 68 700 pracowników w działach badań i rozwoju w 130 ośrodkach R&D na całym świecie.

Wciąż czegoś szukasz?