Suche

„Ty decydujesz o temperaturze w domu“

Hanna Żurek

Hanna Żurek >

X

Junkers-Bosch uruchomił praktyczny blog o ogrzewaniu i klimatyzacji

  • Junkers-Bosch stworzył specjalistyczny blog, na którym dzieli się ze swoimi klientami praktycznymi poradami i wskazówkami dotyczącymi ogrzewania oraz klimatyzacji.

Bohaterami bloga jest rodzina Niezawodnych oraz ich znajomi. Przez pryzmat ich życiowych sytuacji, przybliżana jest tematyka grzewcza oraz najnowocześniejsze rozwiązania Junkers-Bosch. W ten sposób marka chce przedstawiać skomplikowane i techniczne zagadnienia w sposób prosty i zrozumiały.

Tematy poruszane na blogu to m.in:

  • zagadnienia związane z urządzeniami (kotły kondensacyjne, pompy ciepła, klimatyzatory, regulatory, ekologiczne rozwiązania grzewcze)
  • walka ze smogiem
  • dofinansowania do wymiany urządzeń grzewczych
  • porady jak zmniejszyć rachunki za ogrzewanie oraz jakimi kryteriami kierować się przy wyborze ogrzewania.

Pomysł uruchomienia bloga powstał z potrzeby przybliżania naszym klientom na pozór trudnych pojęć związanych z branżą grzewczą w przystępny sposób. Ale to nie jedyny powód. Poprzez blog chcemy również poruszać ważne tematy w naszej branży między innymi takie jak Dyrektywa ErP czy problem smogu w Polsce

podsumowuje Piotr Narkiewicz, Kierownik Marketingu, Bosch Termotechnika.

Zachęcamy do śledzenia bloga Junkers-Bosch: https://www.junkers.pl/informacje/blog/

W Polsce Grupa Bosch jest obecna od roku 1992. Reprezentują ją cztery spółki: Robert Bosch Sp. z o.o.; Bosch Rexroth Sp. z o.o.; BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.; i sia Abrasives Sp. z o.o. Bosch prowadzi w Polsce działalność w pięciu lokalizacjach: Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Rzeszowie i Goleniowie i zatrudnia ponad 7 400 pracowników (zgodnie ze stanem na 31.12.2018). W 2018 roku Grupa Bosch w Polsce wygenerowała obrót w wysokości 5,4 mld złotych. Grupa Bosch jest wiodącym globalnym dostawcą technologii i usług. Zatrudnia około 410 000 pracowników na całym świecie (wg danych na 31.12.2018). W 2018 roku spółka wygenerowała obrót w wysokości 78,5 miliarda euro. Firma prowadzi działalność w czterech sektorach: Mobility Solutions, Industrial Technology, Consumer Goods oraz Energy and Building Technology. Jako wiodące przedsiębiorstwo IoT, Bosch oferuje innowacyjne rozwiązania dla inteligentnych domów (Smart Homes), inteligentnych miast (Smart Cities) oraz zintegrowanej w sieci mobilności i zintegrowanego przemysłu. Wykorzystując swoje doświadczenie w technologii sensorów, oprogramowaniu i usługach, a także własną chmurę obliczeniową, Bosch oferuje swoim klientom zintegrowane rozwiązania z jednego źródła. Strategicznym celem Grupy Bosch jest dostarczanie rozwiązań dla świata zintegrowanego w internecie. Innowacyjne produkty i usługi Bosch poprawiają jakość życia, jednocześnie budząc entuzjazm użytkowników. Bosch tworzy technologię, która jest „bliżej nas” Grupę Bosch reprezentuje spółka Robert Bosch GmbH oraz ok. 460 spółek zależnych i regionalnych w ponad 60 krajach. Z uwzględnieniem dystrybutorów i partnerów serwisowych, Bosch prowadzi sprzedaż i produkcję, działalność badawczo-rozwojową i sprzedaż niemal we wszystkich krajach świata. Podstawą przyszłego wzrostu przedsiębiorstwa jest innowacyjność. Bosch zatrudnia 68 700 pracowników w działach badań i rozwoju w 130 ośrodkach R&D na całym świecie.

Wciąż czegoś szukasz?